Leshoj Banes te rruga B te banesat Lin Projekt

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Flamuri 04 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj Banes te rruga B te banesat Lin Projekt banesa esht gjysem e mobiluar ka vetem kuzhin dhe banjo te rregulluar banesa ka ket renditje.

- Sallon me kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Banjo Wc
- Teras

Mund te na kontaktoni ne ket nr. 045667997

Qmimi esht 200 ero pa mobile.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim