Leshoj Banese me Qera ne Lagjien Dardania perbal..

Shitet nga: Tasin Pajaziti 21 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qera ne Lagjien Dardania perballe Kurrizit perkatesisht perballe restaurantit "Dubrovniku". Eshte 100 m2. Banesa posedon tre (3) dhoma, nje(1) sallon, kuzhinen, dy(2) banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Eshte ne gjende shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim