Leshoj Banese me Qira ``GARSIONIER``

Shitet nga: xxx 26 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qira ``GARSIONIER`` Banesa gjindet ne lagjen Dardani. Banesa posedon: nje kuzhine , dhome. Banesa eshte e kompletuar dhe rregulluar teresisht !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim