Leshoj Banese me Qira

Shitet nga: xxxx 03 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qira ``GARSIONIER`` Banesa gjindet ne lagjen Dardani banesa posedon : kuzhine m nje dhome . Banesa eshte e kompletuar dhe rregulluar !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim