Leshoj Banese me qera te Kmpleksi i ROYAL L. Spi..

Shitet nga: Banesa 16 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera.

Banesa gjendet afer Eulexit
Kompleksi Royal
Rr. Muharrem Fejza
Blloku III,
Banesa ka 2 dhoma te fjetjes
Sallon me kuzhin, depo
- Nxemje qendrore
- Uj 24 orë
- Mirmbajtje te hymjes dhe të liftit
- Parking
Çmimi 400 € i DIKUTUESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim