Leshoj Banese me qira ne Ulpiane, te Fontana

Shitet nga: 17 14 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana, te fontana. Banesa ka 37m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Eshte e mobiluar dhe leshohet vetem per qifte.
Nr. kontuaktues: 044 196 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim