Leshoj Banese me qira te Fontana ne Ulpiane, per..

Shitet nga: Mirsade 04 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira, te soliterat ne Ulpiane, ne katin e pare. Banesa ka sallonin, dhome gjumi, kuzhinen, banjo dhe ballkon.
E pershtatshme per banim per studente.
Per cdo informate lajmerohuni ne nr e tel. 045 546 930
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim