Leshoj Banesen me Qera ne Lagjien Dardania perba..

Shitet nga: Tasin Pajaziti 20 Mar 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjien Dardania te Kurrizi perballe restaurantit "Dubrovniku".
Banesa posedon tre (3) dhoma, nje(1) sallon, kuzhinen, dy(2) banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Eshte ne gjende shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim