Leshoj Banesen me Qera ne Laxhen e Spitalit

Shitet nga: fadil 11 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj me qera banesen ne laxhen e spitalit(mati1) afer chelsea point ,banesa gjendet ne katin e 3 dhe eshte e mobiluar eshte afer rruges kryesore me qasje ne autobus ,post,qkmf, etje per info me te hollsishme tel 044240254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim