Leshoj Banesen me Qera ne Ulpian

Shitet nga: Ruzhdi 27 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me Qera Banesen 2 Dhomeshe ne Ulpian afer Aleances ISh Benaf.

Banesa ka 2 Dhoma, 2 tarasa + Kuzhin, Shpajz. Eshte e mobiluar, dhe ne gjendje shum te mire per banim, me te gjitha paisje shtepiake.

Nr Kontaktues 044 721 754
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim