Leshoj Banesen me Qera ne Ulpiane afer AAK

Shitet nga: Dukagjin 04 Pri 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me Qera ne Ulpiane.

Banesa eshte ne katin e 1 ka sallon me kuzhine dhe nje dhome te fjetjes.

Banesa eshte komplet e mobiluar.

Qmimi sipas marreveshjes.

Per informata ne tel: 044 211 671 dhe viber +37744211671 dhe 049 784 043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim