Leshoj Banesen me qera ne Ulpiane mbrapa AAK

Shitet nga: Dukagjin 06 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa komplet e mobiluar mbrapa AAK-se ne Ulpiane.

Banesa gjindet ne katin e pare tek permendorja Henry Dunant ne Ulpiane.

Banesa ka nje sallon me kuzhine dhe nje dhome te fjetjes.

Per informata mund te lajmeroheni ne 044 211 671 viber: +37744211671 dhe 049 784 043.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim