Leshoj Banesen me qera u nxan banesa flm merrjep..

Shitet nga: banesa 31 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira ne Prishtinë Rruga Haxhi Zeka , afer ish Shkolles M. Teknike prej toni market i ka 6 / 7 minuta me hec ne kam (ne drejtim ka shkolla teknike, ne udhkryesore),me rezervar uje, kati i 2, me nxemje qendrore, free wifi,
pranojm vetum naj qiftë qe jon te punsuar dhe serioz !!!

Sallon me Kuzhin
Dhom te Fjetjes
Banjo
Koridor
Ballkon
kujdes banesa lirohet prej dates 11.04.2015
OFERTA NUK VLEN PER STUDENT /E !!!!!!!!

kontakto prej ores 10:00 deri ne ora 21:00

Banes , Banesa , jap , marr , leshoj

Shpi , Shpija , Shtepi , Banes , Banesa , Qira , Jap me Qira , Marr me Qira , Leshoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim