Leshoj Banesen me qera

Shitet nga: Visari 12 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera per qifte ose nderkombetare. Banesa gjindet ne lagjen Lakrishte Hyrja II Kati IX/36 Prishtine. Banesa eshte e teresishte e mobiluar dhe e kompletuar me mobilje moderne. Per me shume mund te shihni edhe ne fotot e bashkengjitura. Banesa eshte e lire qe nga data 1 prill 2015. Te interesuarit mund te me shkruajne ne email visar.rrecaj@gmail.com ose ne telefon 045 502 292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim