Leshoj Banesen me qira

Shitet nga: Engjull 04 Mar 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet pikrisht ne shtepine ku gjendet First Fitness afer rruges kryesore te trafa ne Matiqan, 30 metra larg stacionit te autobusit i cili ka nje linje te rregullt cdo 10 minuta. Banesa eshte 2 dhomshe me kuzhine,me banjo me nxemje qendrore, si dhe ballkon. Uji nuk ndalet shpesh vetem 2 ore ne dite prej ores 2deri ne 4 pasdite.
Ne shtepi gjendet edhe Fitnesi per ata qe jane te interesuar te ushtrojne.

Banesa leshohet vetem per familjare.

Cmimi është i padiskutushem 150 euro

flm merr jep E LESHUAR

..........................................................................................................................................................................-------


044555535
.....................................................................


Mumin Sadiku

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim