Leshoj Banesen ne lagjen a spitalit m'rapa EULEXIT

Shitet nga: Altin 21 Nën 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Dhomen ne lagjen a spitalit m'rapa EULEXIT. Dhoma eshte ne kuader te shtepis me hyrje te veqant dhe ka nje sallon,e cilla shfrytzohet si dhom gjumi,kuzhin,banjo..Eshte ne katin perdhes.

Qmimi i diskutueshem
Per me shum informata kontaktoni:
049249549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim