Leshoj Garsonjeren me qira ne Emshir

Shitet nga: faton 13 Maj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Prishtinë
Garsonjera ka 34 m2 ne katin e 6 , ka 24 or uj . Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e re .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim