Leshoj banes 2 dhomshe me qera ne lagjen Dardania

Shitet nga: kastriot 20 Pri 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Dardania ,mbrapa xhamis Dardania banesa eshte ne katin perdhes-podrum ka kete renditje koridor ,kuzhine, 2 dhoma gjumi ,banjo.
Dhomat kan 3 krevet edhe 1 krevet .
Shpenzime rrym dhe berllog ,Ka uj 24h nxemje qendrore
Qeraja e volitshme,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim