Leshoj banes me qera ( Te parku i Qytetit)

Shitet nga: Asllan 26 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera gjindet te parku i qytetit-Teatri dodona. Kati i pare ka sallon, kuzhin, banjo, koridor dhe ballkon .Per me shum info Tel 044258681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim