Leshoj banes me qera (Bregu i diellit)

Shitet nga: Riza 25 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera gjindet te banesat e hirta Bregu i diellit.Kati i pare.Ka Sallon, Dhom Gjumi, Kuzhin, Banjo, Koridor dhe ballkon Per me shum info. 044223938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim