Leshoj banes me qera [Te Parku i Qytetit]

Shitet nga: Asllan 22 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera gjindet te parku i qytetit- Teatri Dodona. Kati i pare. Ka nje sallon, kuzhin.banjo ,koridor dhe ballkon..Per me shum informata tel 044223938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim