Leshoj banes me qera ne dardani rr, Bill Klint..

Shitet nga: rrustem ejupi 05 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
banesa eshte ne katin e dyte ka nje nje kuzhin bashk me dhom dhe nje dhom gjumi koridor teras banjo .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim