Leshoj banes me qera ne dardani rr, Bill Klint..

Shitet nga: rrustem ejupi 23 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
banesa gjindet afer semaforave ka nje dhom me kuzhin si dhe nje dhom gjumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim