Leshoj banes me qera Bregun e Djellit te banesat..

Shitet nga: Bashkim 30 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e 4 esht ekstra e renovuar dhe mobiluar qmimi kushton 230€ per info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim