Leshoj banes me qera Ulpian

Shitet nga: Bashkim 10 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Ulpian afer shkolles Hasan prishtina katin e 3 kae nje dhom dite me kuzhin 2 kauqa dhe nje dhom gjumi me 2 kauqa oferta vlen per familar apo per studente per info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim