Leshoj banes me qera ne Ulpian

Shitet nga: Bashkim 13 Shk 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e 3 afer shkolles Hasan Prishtina kae 2 dhoma nje dhom dire dhe nje dhom gjumi oferta vlen per familar apo ver studente vajza qmimi 250€ per info meshum lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim