Leshoj banes me qera ne Ulpian

Shitet nga: Bashkim 06 Pri 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e par afer AAK esht nje dhom dite nje dhom dote dhe nje shom gjumi qmimi 250€ e pershtatshme per familar apo donje qift per info meshum 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim