Leshoj banes me qera ne bregun e djellit

Shitet nga: Bashkim 05 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa hjendet te banesat e bardha ne katin e 4 banesa ka nje dhom gjumi dhe nje dhom dite esht ekstra e renovuar dhe mobiluar qmimi kushton 250€ per info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim