Leshoj banes me qera ne bregun e djellit

Shitet nga: Bashkim 28 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te banesat e bardha ne bregun e djellit kati i 4 esht ekstra e renovuar dhe mobiluar qmimi kushton 230€ per muaj per qdo info lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim