Leshoj banes me qera ne bregun e djellit

Shitet nga: Bashkim 03 Pri 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa esht tersisht e renovuar dhe ekstra e mobiluar esht e pershtatshme per qift apo familar qmimi kushton 230€ per info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim