Leshoj banes me qera ne dardani

Shitet nga: Albatrit 06 Mar 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te bashksia e 3t lokale,eshte ne katin e 3t dhe ka 60m2

per me shum info:044664735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim