Leshoj banes me qera ne dragodan

Shitet nga: banes 04 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne dragodan tek ambasadat . banesa posedon kuzhinen,sallonin,banjo,dhe dhomen e gjumit . po ashtu ka dy ballkona njeri me pamje nga qyteti . rruga 24 maji
per me shum na kontaktoni 045 881 333 ose 044 652 662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim