Leshoj banes me qera ne ulpian

Shitet nga: Bashkim 20 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet katin e dyt afer fontanes kae nje dhom dhe kuzhinen me trepezari ndamas qmimi 160€ per info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim