Leshoj banes me qera ne ulpijan afer tregut

Shitet nga: shkelqim 17 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne ulpijan afer tregut banesa ka ; sallon dhom gjumi kuzhin ndamas banjo si dhe parking te mjaftushem. Tel; 045-670-423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim