Leshoj banes me qera te SLLOVENIA SPORTI

Shitet nga: Iliri 17 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te Sllovenia Sporti
Rruga Tring Smajli
Banesa eshte e re , ne katin e 4 me lift , ka kete renditje :
1 sallon dhe kuzhin
1 dhome gjumi
1 banjo
1 ballkon dhe koridor
Per cdo informat nr e kontaktit
044-286-587
049-286-587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim