Leshoj banes me qera te banesat e bardha

Shitet nga: Besar 09 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne breg diellit te banesat e bardha blloku i 13 ne katin e pare, banesa eshte e mobilume dhe posedon 1 dhom dite e cila perdoret edhe per fjetje, kuzhin dhe shpaiz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim