Leshoj banes me qera te klinika e arabve

Shitet nga: Sadbere 02 Qer 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
leshoj katin e shtepis me qera afer klinikes e arabve ka hyrje te veqant dhe posedon koridor banjo dhome te fjetjes paradhome, kuzhine dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim