Leshoj banes me qera

Shitet nga: Elza 25 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne lagjen Dardania ne afersi te Parkut te ri.
Banesa perbehet nga kuzhina dhe dy dhoma, eshte e mobiluar,
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim