Leshoj banes me qera

Shitet nga: Bashkim 07 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa hjendet ne bregun e djellit esht ekstra e renovuar dhe mobiluar me kamin per familar qmimi 25€ per info meshum 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim