Leshoj banes me qera

Shitet nga: Arlinda 24 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne lagjen B.Diellit afer furres " Qerimi II ". Keni obligim perveq qeras te paguani edhe rryme qe e shpenzoni ( Ujin dhe internetin e keni gratis).

Arlinda

044/879-679
044/284-059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim