Leshoj banes me qera

Shitet nga: toni 04 Dhj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne breg te diellit banesat e bardha afer alpetrollit.
Banesa eshte e mobiluar komplet dhe e rinovuar eshte e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim