Leshoj banes me qera

Shitet nga: Sevdat Hoxhaj 19 Dhj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtina Stars Emshir
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera e cila gjendet ne lagjen Emshir Prishtina Stars. Banesa ka 2 dhoma gjumi ,2 banjo,sallon,kuzhin 2 korifore dhe 1 shpajz.Gjithhashtu banesa ka 2 garazhda ne bodrum.Kjo banes leshohet vetem per nderkomtar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim