Leshoj banes me qira 90m2. Dy dhoma gjumi, sallo..

Shitet nga: Ismet Kasumi 18 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qira 90m2, Banesa ka sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, shpajz, banjo dhe dy ballkona. Banesa gjendet perball shkolles se mesme tektnike "28 nentori" ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim