Leshoj banes me qira mbrapa teatrit

Shitet nga: Erblind 06 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa esht ne katin e dyt ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin dhe 2 banjo me ballkon gjendet te xhamia te 4 llullat mbrapa teatrit eshte 75 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim