Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan)

Shitet nga: Beni 07 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis). Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim.. Ne katine 8 (Ashensori eshte me kartel) dhe uje 24h. Ne cmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji, nxehja, berllogu)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim