Leshoj banes me qira ne Dragodan

Shitet nga: Hysen 02 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dragodan banesa i ka 75 m2 eshte ne katine 3
Renditjet:2dhoma gjumi banjo sallon me kuzhin ballkon
Posedon:Liftin parking privat Uje 24h Aspirator thithse elektrike lavatriqe
Te gjitha mobilet dhe paisjet elektronike jon te reja
Nxemje Qendrore Izolimi eshte shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim