Leshoj banes me qira ne Emshir

Shitet nga: Lorik xhemshiti 01 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne Emshir ( banesat e arapve ) . Banesa ka 3 dhoma , sallon , kuzhin , 2 banjo dhe dy ballkona .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim