Leshoj banes me qira ne lagjen Mati 1

Shitet nga: Bekim 11 Mar 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banesa me qira ne laxhen e spitalit dmth ne laxhen mati 1
Eshte e posandertuar
Eshte e mobiluar
Banesa ka : 2 dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhine dhe shpajz,banjo,
2 ballkona, ka 24ore uje , ka shkall emergjente. cmimi i diskutueshem kontaktoni ne : 044262715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim