Leshoj banes me qira ne lagjen emshir(kalabria)

Shitet nga: basri jashari 16 Krr 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa esht ne katin e dyte,ka 2 dhoma te fjetjes dhe sallon,kuzhinen, ka banjo koridor dhe 2 ballokna.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim