Leshoj banes me qira ne prishtine

Shitet nga: Albrim 03 Tet 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne prishtine te lagjja e spitalit
Ka:sallonin,banjo,2 dhoma gjumi,shpajz,ballkon ETJ
Eshte e mobiluar
Ujin dhe rrymen e paguajme me
Eshte me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim